Барселона зустрінеться з Ліоном у фіналі жіночої Ліги чемпіонів

иі

Женская команда Лиона. Фото — Getty Images

Ліон завдяки повторній перемозі над ПСЖ (2:1 у гостях) вийшов у фінал жіночої Ліги чемпіонів, де зіграє з Барселоною.

Сельма Баша вивела вперед гостей “Парк де Пренс” вже на третій хвилині зустрічі. Під кінець тайму парижанки, які поступилися у першому матчі 2:3, зрівняли рахунок. Але останнє слово залишилося за футболістками Ліона – під кінець матчу підсумковий рахунок оформила Мельші Дюморне.

Раніше у фінал пройшла жіноча команда Барселони, яка вдома поступилася суперницям із Челсі 0:1, але потім зуміла взяти реванш у Лондоні – 2:0.

Ліон – найтитулованіша команда у жіночій ЛЧ – десять фіналів, вісім перемог. Барселона – чинний володар трофею, команда, яка виграла два фінали з останніх трьох (2021, 2023).

Фінальний поєдинок Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2023/24 відбудеться 25 травня на “Естадіо Сан-Мамес” у Більбао.