Сотні українців зацікавились, як долучитись до Українського легіону у Польщі – ЗМІ

Сотні українців зацікавились, як долучитись до Українського легіону у Польщі – ЗМІ

Анонсоване створення легіону з українців за кордоном, який тренуватимуть у Польщі, нібито вже викликало чималий інтерес, за даними джерел в українських дипломатичних місіях, сотні українців у Польщі почали цікавитися, як долучитись до легіону.

Джерело: «Європейська правда» з посиланням на RMF24

Деталі: Повідомляється, що, за обережними оцінками, проєкт зможе залучити декілька тисяч українців, які зараз проживають у Європі.

Також журналісти дізналися, що триває робота над тим, щоби залучити до підтримки цього проєкту інші країни Європи – наприклад, до фінансування витрат на спорядження та навчання.

Польська сторона спробує переконувати партнерів, що це ще одна форма інвестицій у європейську безпеку і її варто підтримати.

Довідково: Український легіон, створення якого передбачене двосторонньою безпековою угодою України з Польщею – підрозділ, до якого зможуть записатися та пройти вишкіл громадяни України, які перебувають у Польщі чи десь інде за кордоном, з можливістю далі долучатися за контрактом до Сил оборони України.

Передісторія:

  • На пресконференції з Дональдом Туском у Варшаві Володимир Зеленський оголосив, що безпекова угода з Польщею включає створення Українського легіону, до якого зможуть добровільно долучатися і проходити вишкіл українці за кордоном.
  • Також угода з Польщею передбачає розробку механізму збиття російських ракет і дронів, що летять у бік території Польщі. 
Новини Полтави